Bilgi Almak için Hemen İletişime Geçin 

Nice Kindergarten’dan ‘mini etüt sınıfları’

Nice Akademi olarak pandemi döneminde eğitim programımızı yeniledik ve her öğrencimizin kendi ders programını oluşturabileceği 5’er kişilik ‘mini etüt sınıfları’ oluşturduk.

Dünyayı etkisi altına alan COVID -19 pandemisi nedeniyle birçok ebeveyn,çocuğunu anaokuluna göndermek konusunda kararsız kalırken, bir yandan da erken çocukluk eğitimindeki aksama nedeniyle endişeli.

İlk çocukluk dönemi olarak bilinen 0-6 yaş arası, çocukların bilişsel, fiziksel ve sosyal açıdan en çok gelişim gösterdiği yaş aralığıdır. Erken çocukluk eğiminin hayat boyu öğrenmedeki etkisinin bilincinde bir eğitim kurumu olarak,pandemi sürecinde öğrencilerimizin hem sağ hem sol beyin gelişimlerini desteklemek amacıyla haftanın 1 günü 3 saatlik özelleştirilmiş ders programları hazırlıyoruz.

Bilindiği gibi sol beyin mantıksal, sağ beyin ise duygusaldır. Biz de Nice Akademi olarak yeni programımızı geliştirirken öğrencilerimizin hem sağ hem de sol beyin gelişimlerini destekleyecek, öğrencinin yeteneklerine göre şekillenecek bir yol izliyoruz.

Yeni programımıza katılmak isteyen 3-6 yaş arası tüm öğrencilerimiz sol beyin gelişimini desteklemek amacıyla İngilizce, matematik ve kodlama derslerinden birini, sağ beyin gelişimin desteklemek içinse müzik drama derslerinden birini tercih edebilecek. Kontenjanlar dahilinde haftanın 1 günü 5 kişilik sınıflarda toplamda 3 saatlik derslerimize katılabilecek.

Modern eğitim anlayışımız ve kurucu kadromuzun sahip olduğu 15 yıllık deneyimle; maske, mesafe ve hijyen koşulları ön planda tutularak oluşturduğumuz yeni ders programımıza 3-6 yaş arası öğrencilerimizi bekliyoruz.

Kayıt / Bilgi Formu

Dersliklierimiz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, kayıt talebi oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.*

KVKK ve Gizlilik Politikalarını okudum, kabul ediyorum.